Чорновіл назвав Януковича вовком-одинаком

Неділя, 21 лютого 2010, 23:08
Екс-регіонал Тарас Чорновіл вважає, що новообраний президент Віктор Янукович є "вовком-одинаком".

Про це він заявив в ефірі програми "Чорне та Біле" на телеканалі ТВі.

"До Януковича ніхто не близький. Янукович вовк-одинак. В нього є певна група людей, які від нього персонально нічого не хочуть, які йому нічого не нав'язують, і цих людей він буде поважати", - сказав депутат.

"Це такі люди, як Микола Дем'янко, Станіслав Скубашевський. Вони на ньому не наживаються, вони на ньому не спекулюють...Ці люди ще можуть до нього зайти, щось йому сказати і він до цього буде ставитися адекватно", - наголосив Чорновіл.

"Всі інші для нього чужі. Він вовк-одинак, і ті, хто вірять, що можуть на нього серйозно впливати - вони дуже помиляються", - зазначив він.

Екс-регіонал висловив припущення, що у Януковича "є колосальне бажання відійти від цього всього, скинути всю відповідальність на когось і про це все забути".

Крім того, Чорновіл наголосив, що новообраний президент сам себе ізолював через регіоналів Ганну Герман і Сергія Льовочкіна.

"Янукович сам себе ізолював через цих людей. А йому, з іншого боку, вигідно. Він нічого не мусить робити", - зазначив він.

Водночас, за словами депутат, "Герман ні на що не впливає". "Вона (Герман) є прес-секретар і ні копійки більше Вона ніхто. Янукович таких людей цінити не вміє. Кому что должен, всем прощаю", - заявив Чорновіл.

"Вона почала робити річ, яка для неї може бути фатальною. Вона почала всім пояснювати, яка вона впливова, і що всі її повинні боятися", - сказав він.

"Якщо ти стаєш депутатом з прес-секретаря - заберися к чортовій матері від тої роботи, тому що появляється конфлікт інтересів - ти вже робиш свою особисту кар'єру", - наголосив депутат.

За словами Чорновіла, "Герман, коли ще не була депутатом, робила в принципі непогані статті, непогані виступи готувала для Януковича".

"Далі створюється порочне коло - на вході до Януковича стоїть Льовочкін, на виході Льовочкін ставить Герман, яка перехоплює будь-яку інформацію, яка йде до журналістів, яка все редагує, все переписує", - сказав депутат.

Українська правдаpowered by lun.ua