Медведько одразу вирішив прогнутись перед Януковичем

П'ятниця, 12 березня 2010, 11:41

Генпрокурор Олександр Медведько закликає правоохоронні і контролюючі органи долучитися до перевірки використання бюджетних коштів Кабміном Тимошенко.

Про це він заявив, виступаючи на координаційній нараді керівників правоохоронних органів, участь в якій бере президент Віктор Янукович, передає УНІАН.

"Вимагаю від причетних правоохоронних органів і контролюючих організацій активно долучитися до роботи та представити конкретні результати", - сказав генпрокурор.

Він зауважив, що Генпрокуратурою за дорученням президента вже ретельно вивчається законність використання попереднім урядом бюджетних коштів, у тому числі отриманих від міжнародних організацій.

Також, аналізуючи діяльність попереднього уряду, генпрокурор наголосив, що в Кабінеті міністрів не знаходилося коштів на боротьбу з бідністю.

"Найвищими урядовцями ігнорувалися вимоги закону щодо підвищення соціальних стандартів. Нами була опротестована постанова уряду, якою пенсіонерів позбавили права на перерахунок пенсій у січні 2010 року", - сказав він.

Крім того, за словами Медведька, "урядом тричі незаконно звільнялися від сплати внесків до Пенсійного фонду та інших соціальних фондів вугледобувні підприємства - до Пенсійного фонду не сплачено понад 3,5 млрд. грн. половиною підприємств вугледобувної галузі".powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!