Партнерський збір УП. Задонать на дрони та РЕБи

Литвин хоче влаштувати Азарову веселі п’ятниці

П'ятниця, 12 березня 2010, 17:59

Парламенту необхідне повернутися до практики проведення "години запитань" до уряду у п`ятницю кожного пленарного тижня.

Про це заявив спікер Володимир Литвин в інтерв`ю телеканалу "Рада" у п`ятницю, повідомляє прес-служба парламенту.

За його словами, представники опозиції мають визначати, кому саме з урядовців вони хочуть поставити запитання. Такий підхід, вважає Литвин, дійсно може принести користь країні.

Литвин також висловив думку, що опозиція "зобов`язана сформувати опозиційний уряд".

"Головне, щоб продукувалися пропозиції, рішення, і що не менш важливо, щоб був контроль за діями чинного Кабміну", - сказав спікер.

"Щоб заявляти про свою опозиційність, треба спочатку хоч щось зробити для держави, для країни, для людей, треба заслужити право на опозицію", - заявив Литвин, додавши, що більшість тих, хто присвоїв собі статус опозиціонерів, "не мають морального, навіть людського права про це говорити".

Відповідаючи на питання щодо відсутності єдності у лавах опозиціонерів, спікер сказав, що він не вбачає нічого поганого у боротьбі за право називатися "власне опозицією".

Він також позитивно оцінює завершення першого етапу формування виконавчої влади в Україні.

"Невизначеність не може тривати значний період, і я категорично не сприймаю закиди на кшталт неконституційності, незаконності того, що відбулося", - заявив Литвин.

За його словами, у нинішній складній політичній та соціально-економічній ситуації "нам треба шукати можливість того, як організувати роботу, а не можливість того, як, прикриваючись Конституцією і законами, нічого не робити і діяти за принципом "чим гірше – тим краще".

Спікер зауважив, що процес формування виконавчої влади "завжди знаменує сплеск невдоволення, а відповідно і протистояння, і не лише з боку опозиції, а й у середовищі переможців".

"Зрозуміло, що завжди є завищені очікування, а коли надії не реалізуються, виникає розчарування, яке переходить в роздратування, а подекуди в агресію", - сказав Литвин.

Спікер зазначив, що "набагато простіше демонструвати опозиційність і з тієї ніші погукувати, покрикувати, поправляти, наставляти, але нічого не робити".

Українська правда

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
Реклама: