На НТКУ таки прийшов продюсер з "Інтера"

Середа, 17 березня 2010, 13:40

Кабінет міністрів призначив на посаду президента Національної телерадіокомпанії України Єгора Бенкендорфа.

Про це заявив віце-прем'єр Володимир Семиноженко, повідомляє Телекритика.

За його словами, таке рішення було ухвалено на засіданні Кабміну 17 березня.

Характеризуючи  кандидатуру Бенкендорфа, Семиноженко зазначив: "Це людина, яка зробила багато рейтингових програм, побувала у багатьох гарячих точках, яка давала рейтинг телеканалу "Інтер".

"Його досвід дуже потрібен для того, щоб підняти рівень цього каналу. Ви добре знаєте цю людину. Далі ми чекаємо від нього якості Першого національного каналу. Думаю, що реальні зміни, ми зможемо відчути принаймні через півроку. Це дуже складна робота, яка торкається не тільки структури каналу, а також якості програмного наповнення", - додав Семиноженко.

На уточнююче запитання, Бенкендорфа було призначено президентом чи виконуючим обов'язки президента НТКУ, віце-прем'єр відповів:

"З минулого року існує рішення Конституційного суду щодо призначення голови Національної телекомпанії. І, відповідно до нової Конституції, усі послідовності щодо відповідності Конституції і законодавства були дотримані". 

Водночас, кілька громадських організацій - Інститут медіа права, ГО "Телекритика" та Інститут масової інформації - виступили з заявою щодо неконституційності даного призначення.

Як відомо, раніше Василь Ілащук подав у відставку. В адміністрації президента заявили, що з призначенням нового президента НТКУ буде оголошено новий конкурс співаків для участі у "Євробаченні-2010".

powered by lun.ua