Крим стає "макіївським" - отримав нові "сили"

7 переглядів
Середа, 17 березня 2010, 14:36

Верховна Рада Криму погодила призначення нового прокурора автономії та начальника кримської міліції.

У середу на черговому пленарному засіданні новообраний спікер Володимир Костянтинов повідомив, що генпрокурор Олександр Медведько представив на погодження парламенту кандидатуру прокурора Криму Степана Молицького.

Молицький з листопада 2009 року і дотепер працював першим заступником начальника Головного управління - начальником управління нагляду за дотриманням законів спецпідрозділами й іншими установами, що ведуть боротьбу з оргпреступностью і корупцією Генпрокуратури України.

За узгодження кандидатури Молицького проголосували 82 кримських депутати з 90 тих, що брали участь у голосуванні, повідомляє "Інтерфакс-Україна".

Також спікер повідомив, що голова МВС спрямував до парламенту кандидатуру Олександра Просолова на посаду начальника головного управління МВС України в Криму.

Він раніше працював на керівних посадах у Керченському міськуправлінні міліції, а з 2008 року - начальником Макіївського міськуправління МВС у Донецькій області.

"За" кандидатуру Просолова проголосували 70 депутатів із 89 тих, які взяли участь у голосуванні.

На цьому в роботі пленарного засідання була оголошена перерва до п'ятниці, оскільки в четвер у Криму очікують президента Віктора Януковича.

За словами новообраного голови Ради міністрів Криму Василя Джарти, у п'ятницю буде сформовано новий уряд автономії. 

Нинішній голова МВС і екс-головний міліціонер Криму Анатолій Могильов раніше працював начальником міліції Макіївки. Новопризначений прем'єр Криму Василь Джарти був до входження в Верховну Раду мером Макіївки.

powered by lun.ua