Москаль грозиться перевірити дипломи нових міністрів

Четвер, 18 березня 2010, 11:41

Член фракції НУНС Геннадій Москаль має намір проаналізувати автобіографії окремих міністрів у новому Кабміні.

Про це він заявив в інтерв'ю "Вечірнім вістям", відповідаючи на запитання про достовірність дипломів нових міністрів.

"Поки що не було часу з цим розібратися. Треба буде проаналізувати автобіографії деяких персонажів!", - сказав депутат.

"До речі, про Шуфрича. Я давно знав, що він за освітою історик. Але те, що він, виявляється, ще і кандидат сільськогосподарських наук, стало для мене сюрпризом", - розповів Москаль.

Депутат зазначив: "Де він сапу тримав, спину гнув - не знаю. Але натомість я добре обізнаний, хто йому написав дисертацію. Один угорський професор з аграрного університету".

"А тема кандидатської у Нестора Івановича – "Розвиток і трансформація аграрного виробництва в Угорщині". Погодьтеся, доволі дивно: історик стає кандидатом сільськогосподарських наук, та ще й по темі, що не пов'язана з Україною", - додав він.

На запитання про вручення великої кількості держнагород в останні дні президента Віктора Ющенка, Москаль сказав:

"Так, такої роздачі не було ні за жодного глави держави. З цього приводу я зробив офіційний депутатський запит нинішньому президенту".

"Коли все з'ясується, я опублікую відповідні матеріали. І всі побачать, як роздавалися і "відкриті", і "закриті" нагороди", - пообіцяв він.

Москаль звернув увагу на нагородження керівника "Укрспецекспорту": "Того, що торгував зброєю і фактично кинув напризволяще моряків із судна "Фаїна".

"Як цій людині можна було давати Героя України? Це ж просто знущання над українцями!", - обурився він.

Як відомо, газета "Вечірні вісті" близька до БЮТ. Дружина лідера фракції БЮТ Андрія Кожем'якіна Наталя Кожем'якіна є президентом медіакомпанії "Інформальянс", до якої входить газета "ВВ".

"Українська правда"powered by lun.ua