У Генпрокуратурі запевняють, що Климович не відсторонювали

П'ятниця, 19 березня 2010, 08:58

Повідомлення про відсторонення керівника слідчої групи у справі отруєння Віктора Ющенка Галини Климович не відповідає дійсності.

Про це заявив речник Генпрокуратури Юрій Бойченко в коментарі "Бі-Бі-Сі".

"На сьогодні Климович продовжує очолювати слідчо-оперативну групу, ніяких рішень щодо її відсторонення, передачі цієї кримінальної справи іншому керівнику слідчо-оперативної групи не приймалося", - сказав він.

"Єдина зміна – це справи щодо отруєння Віктора Ющенка, справи Гонгадзе і Чорновола від заступника генерального прокурора Миколи Голомши перейшли під кураторство до заступника Генпрокурора Віталія Щоткіна", - наголосив Бойченко.

За його словами, це пов'язано з тим, що генпрокурор Олександр Медведько вважає ефективним, аби саме Щоткін наглядав за цією та іншими резонансними справами як куратор Головного слідчого управління.

Щоткін заявляє, що слідство стосовно отруєння Ющенка іде повним ходом, проводяться всебічні дослідження, допитуються свідки.

Між тим деякі оглядачі вважають, що зараз робиться все, аби згорнути розгляд резонансних справ, зокрема, й щодо отруєння Ющенка, загибелі Чорновола і Гонгадзеpowered by lun.ua