У Раді все ще йде торгівля за крісло поряд з Литвиним

Понеділок, 29 березня 2010, 22:30

У парламенті все ще ведуться переговори щодо кандидатури на посаду першого віце-спікера.

Про це заявила депутат від Партії регіонів Олена Бондаренко в ефірі 5 каналу.

"До цих пір ведуться переговори. Поки що сказати в цьому плані нічого не можна. Не прийшли взагалі ні до якої єдиної думки. Ні коаліція, ні опозиція", - зазначила вона.

За словами депутата, не виключено, що буде проведено рейтингове голосування за кандидатури на цю посаду. "Але на цей варіант не згодна опозиція ні в лиці БЮТ, ні в лиці НУНС", - додала Бондаренко.

Крім того, за її словами, перерозподілу парламентських комітетів між опозицією і коаліцією, швидше за все, не буде.

"Швидше за все, що всі залишаться при своїх комітетах. Зараз немає згоди між коаліцією і опозицією, які помінялися місцями, в плані того, що опозиція, яка раніше була коаліцією, не хоче віддавати свої комітети", - сказала депутат.

За словами Бондаренка, це "пов'язано з банківським і фінансовим сектором".

"Не дуже розумна позиція і у нас. Ми поступаємо так само і говоримо, що якщо ви не хочете переформатувати комітети свої під керівництво нами, то тоді ті комітети, які раніше очолювалися нами як опозицією, залишаються в наших руках", - сказала депутат від Партії регіонів.

"Є одне важливе політичне питання. А кого зараз вважати опозицією?", - підкреслила вона.

Бондаренко вважає, що парламентський комітет зі свободи слова "апріорі потрібно віддавати опозиції". "Але питання: чому БЮТ, а не, припустимо, НУНС?", - сказала депутат.

Вона зазначила, що в БЮТ розглядають цей комітет "як інформаційну майданчик і, бажано, для особи, яка говорить".

"Є чудові депутати в БЮТ - Баграєв, Кондратюк - які могли б організувати роботу в комітеті, і при їх головуванні ніхто не буде саботувати роботу", - вважає Бондаренко.

"А така людина, наприклад, як Андрій Шевченко - це розвал роботи в комітеті", - підкреслила депутат від Партії регіонів.

"У цій божевільній ідеї використовувати комітет тільки як майданчик, наприклад, обговорювалися такі варіанти, коли цей комітет може очолити Ляшко або Шкіль", - додала вона.

Українська правдаpowered by lun.ua