Литвин: якщо у вас є воля влаштувати війну, давайте почнемо

Середа, 31 березня 2010, 11:21
 

Спікер парламенту Володимир Литвин заявляє, що питання про перерозподіл комітетів може бути поставлено лише зі згоди всіх сил, присутніх в парламенті.

Про це він заявив в середу у Верховній Раді.

"Якщо ми дійдемо з вами висновку, що треба перерозподілити комітети, то це буде означати, що  треба зробити цю роботу по новому: всі комітети повернути назад і переглянути", - заявив він.

"Якщо у вас є воля збурити Верховну раду, щоб 200 як мінімум людей, які є головами, заступниками, секретарями, між собою влаштували війну, давайте почнемо", - зазначив він.

"На погоджувальній раді ми домовились: будь ласка шукайте спільну мову між комітетами. Якщо між собою домовитесь, приймемо рішення", - наголосив Литвин.

Він також нагадав, що за регламентом передбачається, що на момент утворення комітетів опозиція має право першого вибору комітетів і міститься перелік цих комітетів.

"Ви читайте 81 статтю. Вона говорить про те, що визначаються квоти розподілу і коли визначені квоти розподілу, при цьому парламентській опозиції надається першочергове надання посад", - зазначив він.

Українська правдаpowered by lun.ua