ЯНУКОВИЧ СКОРО ПРОШТОВХНЕ РОСІЙСЬКУ МОВУ. В обмін на два канали?

П'ятниця, 5 березня 2010, 15:35

Президент Віктор Янукович обіцяє не відкладати прийняття законів для захисту прав російськомовного населення в Україні.

"Ми приймемо всі необхідні закони. І це програмне моє рішення я виконаю перед українським народом. Це питання буде вирішене найближчим часом", - заявив Янукович у п'ятницю на прес-конференції в Кремлі.

 Він переконаний в тому, що народ України розуміє необхідність такого закону, повідомляє Інтерфакс-Україна.

"Я впевнений, що український народ так само мудрий, як і російський народ. Він розуміє, що сьогодні потрібно створювати комфортні умови для проживання всіх національностей, у тому числі і численного населення, яке говорить російською мовою", - підкреслив президент України.

У той же час президент РФ Дмитро Медведєв запропонував, що до складу пакету цифрових телеканалів, якими незабаром зможуть скористатися жителі Росії, увійдуть одна-дві українські телекомпанії.

"Найближчим часом я зустрінуся з керівниками російських ЗМІ, які будуть реалізовувати проект з організації мовлення на всій території Росії каналів наших найближчих друзів і сусідів в рамках цифрових можливостей. Серед них, наскільки я пам'ятаю, один або два українські канали", - сказав Медведєв.

Він уточнив, що "це буде по-суті тим пакетом, яким зможе скористатися найширше представництво української діаспори та в цілому всі, хто хоче отримувати інформацію в Росії українською мовою".

"Я думаю, це буде добрий внесок у розвиток наших відносин", - підкреслив Медведєв.powered by lun.ua