Тігіпко звинуватив команду Януковича в порушенні Конституції

Вівторок, 9 березня 2010, 16:02

Лідер партії "Сильна Україна" Сергій Тігіпко вважає, що команда Януковича здійснює помилку, намагаючись створити нову коаліцію, порушуючи Конституцію.

Так він прокоментував затвердження в другому читанні законопроекту, що передбачає внесення змін до регламенту Верховної Ради, передає прес-служба.

"Проголосувавши за зміни умов формування парламентської коаліції, депутати не тільки знехтували нормами Конституції, а й продемонстрували політичне рейдерство в парламенті", - заявив він.

"Дивно, з якою цілеспрямованістю команда Віктора Януковича наступає на ті ж граблі: в 2007 році вони вже втратили владу через те, що намагалися отримати конституційну більшість методами політичної корупції - втягуванням до коаліції окремих депутатів", - заявив він.

Він також вважає безглуздим ставити долю уряду і більшості в залежність від ступеню задоволення апетитів позафракційників.

"Де гарантія, що торг з цими депутатами закінчиться їх входженням до коаліції, і вони не продовжать шантажувати прем'єра і президента при кожному голосуванні за важливі урядові законопроекти?", - запитав Тігіпко.

"В результаті такий варіант виходу з парламентської глухого кута регіоналам обійдеться дорожче, ніж дострокові вибори", - заявив політик.

Раніше повідомлялося, що у вівторок мали відбутися зустрічі президента Віктора Януковича з Сергієм Тігіпком і Арсенієм Яценюком.

Українська правда

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування