Реклама:

Бродський: родичка Кужель організувала в комітеті мийку

Неділя, 11 квітня 2010, 17:52
На першому поверсі будівлі Держкомпідприємництва у Києві працює мийка племінниці Олександри Кужель.

Про це повідомив глава Держкомпідприємництва Михайло Бродський в інтерв'ю газеті "Дзеркало тижня".

"На першому поверсі будівлі комітету, розташованого на Печерську, працює мийка. Нормально? Машини співробітників з двору вигнали на тротуари, а там мийка. Мені приходять і кажуть: це племінниця Кужель", - зазначив він.

Бродський підкреслив, що у відомства немає надлишку приміщень: "Комітету ніде розмістити єдиний реєстр. Тому доводиться орендувати приміщення в місті за 300 тисяч гривень на місяць".

"А ми отримуємо мийку за 3,5 тисячі. А біля мийки - шиномонтаж зі складом гуми. Про ресторан "Два гуся" (300 квадратних метрів) за 40 тисяч гривень я взагалі мовчу", - заявив чиновник.

Також Бродський повідомив, що він "перепризначив" директора ринку "Південний", що примикає до "7-го кілометра" в Одесі: "Він однокласник Діми Кужель, який курирував "7-й кілометр".

"Не хочу бути огульним, ми тільки починаємо розбиратися, але вже зараз можна сказати, що у цього солодкого підприємства за рік утворилося 5 мільйонів кредиторки. Уявляєте, в ринка - борги! Як я розумію, готується фіктивне банкрутство", - сказав він.

Як відомо, Дмитро Кужель є сином екс-глави Держкомпідприємництва Олександри Кужель.powered by lun.ua