В Україні посилюють контроль за безпекою польотів

Понеділок, 12 квітня 2010, 15:59


Міністр транспорту та зв'язку України Костянтин Єфименко доручив посилити заходи з забезпечення безпеки польотів.

Він доручив Державній авіаадміністрації надіслати телеграму всім керівникам авіакомпаній, аеропортів і суб'єктів авіаційної діяльності, ген директорам "Украероруху" та Державіапідприємства "Україна" з відповідною вказівкою, повідомляє Мінтранс

Це зроблено у зв'язку з катастрофою літака Ту-154 з президентом Польщі на борту, що сталася 10 квітня при заході на посадку на аеродром "Північний" під Смоленськом, в результаті якої загинули всі пасажири, включаючи польську еліту.

Відтак, Єфименко доручив вжити додаткові заходи контролю в Україні у частині, що стосується прийняття рішення про виліт та посадку повітряних суден української цивільної авіації.

Також будуть здійснені додаткові позачергові перевірки технічного стану повітряних суден Конструкторського бюро Туполєва та усього парку повітряних суден української реєстрації.

Крім того, суб'єктам авіаційної діяльності доручено посилити контроль за радіотехнічними засобами аеронавігації та метеоспостереження на аеродромах, а також за взаємодією органів обслуговування повітряного руху з метеослужбами.

Додаткових заходів контролю буде вжито за організацією виконання і забезпечення повітряних перевезень вищих посадових осіб (літерні рейси).

Контроль за виконанням вказаних приписів покладено на Державіаадміністрацію України.powered by lun.ua