Янукович у Вашингтоні сходив до Шевченка

Вівторок, 13 квітня 2010, 01:47
Президент Віктор Янукович поклав квіти до пам'ятника Тарасу Шевченку у Вашингтоні.

Після урочистої церемонії глава держави мав коротке спілкування з представниками української громади США, повідомляє Інтерфакс-Україна.

Відповідаючи на питання про майбутнє України, він висловив упевненість в успішному її розвитку.

"Ми будемо долати кризу, об'єднувати суспільство, зміцнювати державу. Будемо проводити політику з відстоювання національних інтересів", - сказав Янукович.

Водночас Український конгресовий комітет Америки висловив жаль через те, що президент під час візиту до Вашингтона не знайшов часу зустрітися з представниками цієї організації.

Як заявила в інтерв'ю "Радіо Свобода" президент УККА Тамара Ґало, організація заздалегідь надіслала офіційне прохання про зустріч із українським лідером, який бере участь у саміті з питань ядерної безпеки, але не отримала жодної відповіді чи пояснення.

Український конгресовий комітет Америки оприлюднив відкритого листа до президента, в якому закликає Януковича відновити розділ про Голодомор на своєму офіційному сайті. УККА також рекомендує відмовити Росії у продовженні оренди для її Чорноморського флоту в Севастополі.

Також у відкритому листі є заклик до всіх українських посадовців, включно з президентом, використовувати тільки українську мову при виконані службових обов'язків.powered by lun.ua