Батьківщина Януковича платитиме в бюджет удвічі менше

Середа, 14 квітня 2010, 13:28

Донецька влада досягла попередніх домовленостей з Кабміном про зменшення відрахувань  у держбюджет на 160 мільйонів гривень.

Про це Донецький міський голова Олександр Лук'янченко сказав у середу на прес-конференції в Донецьку, повідомляє Острів.

"Ми продовжуємо працювати з Кабінетом міністрів, з Міністерством фінансів за основними показниками бюджету 2010 року. 12 і 13 квітня відбулися мої зустрічі з керівництвом Мінфіну. Є попередні результати - сума вилучень зменшилася на 160 мільйонів гривень", - сказав Лук'янченко.

Він уточнив, що раніше сума вилучень складала 325 мільйонів гривень.

Крім того, за словами мера, місто проводить переговори і з Міністерством житлово-комунального господарства, щоб зменшити вилучення ще на 50 мільйонів і ці кошти направити на потреби житлово-комунального господарства.

Лук'янченко відзначив, що в місті необхідно невідкладно виконати деякі роботи в комунальному господарстві.

"Зокрема, модернізація ліфтового господарства - ми за перший квартал 50 ліфтів модернізували за рахунок своїх власних ресурсів. Але своїх ресурсів нам не вистачає - необхідно ще 300 ліфтів модернізувати. Є ще ремонт покрівель і ще низка питань, пов'язаних з комунальним господарством", - сказав донецький градоначальник.powered by lun.ua