Партнерський збір УП. Задонать на дрони та РЕБи

Екіпаж літака Качинського усвідомлював неминучість катастрофи

Четвер, 15 квітня 2010, 17:02

Одна з трьох "чорних скриньок" літака президента Польщі Леха Качинського, що розбився під російським Смоленськом, буде розшифрована в Польщі.

Про це йдеться у повідомлені Генпрокуратури Польщі, повідомляє УНІАН.

Прокуратура зазначила, що "чорна скринька" мала бути доставлена для аналізу у військовий Інститут технічних авіавійськ у середу ввечері.

Крім того, в ефірі радіо TOK FM генпрокурор Польщі Анджей Шеремет повідомив, що Польща планує оприлюднити розмови президентського екіпажу, записані "чорними скриньками".

Він зазначив, що будуть оприлюднені усі записі, окрім надто особистих.

Прокурор повідомив, що екіпаж за кілька секунд до падіння літака усвідомлював неминучість смерті.

"На підставі даних, які сьогодні є в розпорядженні прокуратури, можемо вважати, що екіпаж усвідомлював неминучість катастрофи", - сказав Шеремет.

За його словами, неминучість трагедії стала очевидною після того, як літак "трусануло" через зачеплення крилом дерева.

Прокурор назвав "бездискусійним" факт зачеплення дерева крилом літака. За його даними, від того моменту до падіння могло минути від 3 до 5 секунд.

Як пише "Московський комсомолець", раніше військовий прокурор Польщі Збігнев Жепа заявив, що чув розшифровку переговорів пілотів.

За його словами, кінець запису "був драматичним". Він також зазначив, що пілоти розмовляли трьома мовами - польською, російською та англійською.

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
Реклама: