Литвин дав парламенту цінні вказівки

П'ятниця, 16 квітня 2010, 17:57
Спікер Володимир Литвин переконаний, що парламент має ухвалити держбюджет до початку травня.

Про це він заявив в інтерв`ю телеканалу "Рада" у п`ятницю, повідомляє прес-служба парламенту.

Він висловив сподівання, що парламентарії "знайдуть порозуміння, щоб ухвалити бюджет, аби країна отримала визначеність".

"Ще одна важлива обставина: держава в особі уряду має виплатити ветеранам - учасникам Великої Вітчизняної війни належні кошти. Ця сума є доволі значною, а виплатити її можна виключно через бюджет", - зазначив спікер.

"Тому нам вкрай необхідно прийняти основний фінансовий документ країни до початку травня, аби до свята Перемоги люди отримали матеріальну допомогу", - сказав Литвин.

Крім того, він наголосив, що розв`язання українсько-російських проблем у газовій сфері можливе за умови системної розбудови відносин двох країн.

За словами спікера, останнім часом Україна та Росія фактично перебували "у стані холодної війни".

Литвина вважає, що нинішня ціна на газ для України "є не підйомною".

"Попередній уряд фактично загнав країну у глухий кут. Відтак нинішні переговори з Росією щодо зміни ціни на газ є дуже важкими. У даному випадку Україна виступає у ролі нерівноправного переговірника, у ролі прохача", - сказав він.

"Ми не зможемо вирішити газове питання, якщо не вийдемо на систему взаємовідносин з Росією. У чомусь ми маємо виграти, у чомусь - поступитися, і так має діяти, очевидно, і Росія. Але в цілому обидві країни мають виграти", - заявив Литвин.

Українська правдаpowered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!