БЮТ скаржиться на дубину Хорошковського

Понеділок, 19 квітня 2010, 19:01
Телеканал "Інтер" стає інструментом боротьби влади Віктор Януковича з опозицією.

Про це заявив БЮТівець, перший заступник комітету парламенту з питань свободи слова та інформації Андрій Шевченко.

"Складається враження, що опозиція на телеканалі "Інтер" може бути присутня лише поза кадром або в якості декорацій", - наголосив він.

Депутат вважає, що таке відношення телеканалу до представників опозиції  продовжує "довгу історію політичних маніпуляцій і темників на "Інтері".

"Виглядає дуже однозначно, що канал є політичною дубиною в руках власника, який є головою СБУ і членом команди Януковича", - сказав Шевченко.

За його словами, така ганебна практика на одному з найпопулярніших каналів продовжує "курс на згортання свободи слова в Україні".

Зокрема, Шевченко нагадав про масові напади на журналістів та ліквідацію Нацкомісії з питань свободи слова при президентові, посилення цензури, агресивна позиція щодо медіа Нацкомісії з питань моралі.

"Все те, що відбувається зараз зі свободою слова, свідчить, що шлях до несвободи є коротшим, ніж до свободи", - резюмував депутат.

Як відомо, 14 квітня на сайті БЮТ був оприлюднений відкритий лист представників об'єднаної опозиції до ведучого Євгена Кисельова, в якому вони називали непорозумінням те, що Тимошенко "жодного разу не була запрошена" взяти участь у програмі "Велика політика".

11 опозиціонерів - Борис Тарасюк, Микола Катеринчук, Володимир Стретович, Юрій Кармазін, Роман Зварич, Юрій Луценко, Сергій Соболєв, Микола Томенко, Іван Кириленко, Олександр Турчинов, Григорій Немиря - також просили ведучого розглянути питання участі Тимошенко у випуску програми 16 квітня "в якості основного гостя".

Крім того, сама Тимошенко заявила, що 9-тий тиждень - з часу переходу в опозицію - не може потрапити на програму Кисельова "Велика політика" і отримує відмову в наданні слова.

Сам Кисельов заявив, що у нього немає запитань до Юлії Тимошенко та інших лідерів опозиції. Він також нагадав, що 9 квітня участь у "Великій політиці" брав БЮТівець Шевченко.

Сам депутат заявив, що на цій програмі йому не дали слова.

Українська правдаpowered by lun.ua