"Прокурора з Баден-Бадена" відбілили

Вівторок, 20 квітня 2010, 12:44

Перевірка Генпрокуратури не виявила зловживань з боку колишнього заступника генпрокурора Олександра Шинальського.

Про це заявив генпрокурор Олександр Медведько в інтерв'ю "Комсомольській правді в Україні".

"Були проведені перевірки, і жодних зловживань службовим становищем, які б послужили підставою для порушення кримінальної справи, не знайдено", - сказав він.

"Так, були моменти, пов'язані з його діяльністю в Асоціації прокурорів України, але в даному випадку більше було політики. Коли цей галас піднявся, він написав рапорт і пішов з посади. Зараз займається викладацькою діяльністю", - додав Медведько.

На питання про долю перевірок з приводу інших заступників генпрокурора, матеріали на яких збирали депутати, Медведько відповів:

"Проведені перевірки, і факти зловживань з боку Віктора Кудрявцева, Рената Кузьміна не знайшли підтвердження. Чого гріха таїти, є багато злостивців, яким, скажімо, не сподобалося якесь рішення, прийняте заступником, і тут же розгортається кампанія проти людини. Іде потік скарг, звернень. Від цього ніхто не застрахований".

Як відомо, скандал навколо Шинальського розпочався зі статті Андрія Портнова та інших БЮТівців "Українській правді", у якій вони звинуватили очолювану ним Асоціацію прокурорів України у вимаганні коштів, а також виявили у заступника генпрокурора нерухомості у Баден-Бадені.

Сам Шинальській спростовував здирництво і оприлюднив декларацію, у якій значиться квартира у Баден-Бадені. Водночас пізніше Портнов оприлюднив документ, згідно з яким дружина Шинальського є співвласником фірми "Гамбетта", на яку оформлена нерухомість у Ніцці.

Пізніше Шинальський подав у відставку.

Українська правдаpowered by lun.ua