Партнерський збір УП. Задонать на дрони та РЕБи

АЗАРОВ: ДУБИНА ПІДПИСАВ ЧИСТІ АРКУШІ ГАЗОВОЇ УГОДИ З РОСІЄЮ

Вівторок, 20 квітня 2010, 15:44

Прем'єр-міністр України Микола Азаров у газових переговорах з російською стороною сподівається на "добру волю Росії".

Про це він заявив у своєму виступі перед підписанням меморандуму з Українським союзом промисловців і підприємців, повідомляє "ЛІГАБізнесІнформ".

Азаров зазначив, що на даний час уряд веде надзвичайно складні переговори з РФ про зниження ціни на імпортний газ.

Газову угоду, підписану в 2009 році, Азаров назвав кабальною.

"Ми не можемо з цього вийти без величезних втрат", - заявив він.

"Усе залежить від доброї волі Росії: захочуть вони з нами погодитися, дослухатися до наших аргументів, значить ми зуміємо переглянути контракт, не захочуть - ми як кріпаки, шлях лише один - у Стокгольмський суд", - сказав прем'єр України.

"Що ми там одержимо? Нічого, бо так контракт виписаний, що ми безправні", - вважає Азаров.

"А якщо говорити відверто, як нам розповів прем'єр-міністр Росії, це були чисті аркуші з підписом Олега Дубини й печаткою "Нафтогазу", на яких росіяни писали свої умови", - заявив він.

Азаров вважає це злочином колишніх керівників країни і НАК "Нафтогаз України".

"Це не злочин попередньої влади перед українським народом? Чисті аркуші, директиви з яких не були схвалені ні урядом, ні Верховною Радою, ні президентом. Це не злочин? Найсправніший кримінальний злочин, перевищення повноважень тими особами, які підписували ось ці кабальні угоди для нас", - заявив прем'єр.

Раніше повідомлялося, що уряди РФ і України схвалили домовленості щодо цін на природний газ, досягнуті між ВАТ "Газпром" і НАК "Нафтогаз України".

Україна домагається зниження ціни на російський газ, яка зараз формується відповідно до контрактів від 19 січня 2009 року, підписаних за домовленостями прем'єрів України і Росії - Юлії Тимошенко та Володимира Путіна.

"Українська правда" в Threads

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
Реклама: