Литвин відмовився від позачергової роботи

Четвер, 22 квітня 2010, 17:04
 

Голова Верховної Ради Володимир Литвин відмовив депутатам від фракції Партії регіонів у скликанні позачергового засідання парламенту 22 або 23 квітня.

Про це він сказав журналістам, передають Українські новини.

"Я одержав ініціативу від фракції Партії регіонів провести позачергове засідання або в четвер, або в п'ятницю з переліком питань: ратифікації, програма соціально-економічного розвитку, державний бюджет. Я їм у цьому відмовив", - сказав Литвин.

Спікер підкреслив, що його відмова ґрунтувалася на відсутності в парламенті зареєстрованих законопроектів з питань, які ПР хотіла включити до порядку денного засідання.

"Ми можемо розглядати тільки ті документи, які внесені у Верховну Раду України", - сказав він.

Водночас спікер додав, що програма соціально-економічного розвитку на 2010 рік буде розглянута Радою в другому читанні 27 квітня.

Раніше фракція БЮТ ініціювали позачергове засідання Ради 24 квітня, пообіцявши внести проект постанови про скасування домовленості України та Росії про продовження перебування Чорноморського флоту Росії в Україні на 25 років.

Фракція Блоку "Наша Україна-Народна Самооборона" підтримувала дану ініціативу БЮТ.

Однак Литвин заявив, що не бачить підстав для скликання позачергового засідання парламенту 24 квітня, оскільки дотепер не зібрані необхідні 150 підписів депутатів для скликання позачергового засідання та відсутні офіційні пропозиції про порядок денний.

Депутат Ради від НУНС Арсеній Яценюк упевнений, що опозиція збере необхідні 150 підписів депутатів для скликання позачергового засідання парламенту.powered by lun.ua