25.06

Банківський форум

Путін розповів про "хуліганські витівки" української опозиції

Середа, 28 квітня 2010, 00:09
Нова українська влада дійсно має намір по-новому вибудовувати відносини з Росією.

Про це заявив прем'єр РФ Володимир Путін, коментуючи ратифікацію Держдумою Росії і Верховною Радою України угоди про продовження базування Чорноморського флоту РФ у Криму, повідомляє його прес-служба.

"Те, що відбулося сьогодні в Києві - це, як мінімум, для нас є сигналом. Це навіть, мабуть, як мінімум, два сигнали", - сказав він.

"Перший з них полягає в тому, що нова українська влада дійсно має намір по-новому вибудовувати відносини з Росією. І друге. Нова українська влада в змозі консолідувати навколо себе суспільство і основні політичні сили країни", - заявив Путін.

"А це, незважаючи на хуліганські витівки опозиції, все-таки означає, що почався шлях до стабілізації політичної ситуації в Україні. І це дуже важливий, хороший сигнал", - зазначив прем'єр Росії.

"Ми розраховуємо на те, що так само і з інших питань - у сфері економіки, наприклад, - ми зможемо вибудовувати довгострокові відносини з українськими партнерами", - підкреслив він.

Крім того, Путін заявив, що в понеділок прем'єр України Микола Азаров просив його "оперативно вирішити питання, пов'язане з взаємним скасуванням обмежень у сфері торгівлі".

"В Україні прийнято відповідне рішення з приводу хімічних товарів. Ми сьогодні ж приймемо рішення, на яке давно чекають виробники труб в Україні", - сказав прем'єр РФ.

"І так, як і просив уряд України, приймемо рішення щодо українських труб в обсязі 260 тисяч тонн, які будуть продаватися на російському ринку. В основному це, звичайно, для компанії "Газпром", для "Транснафти" і так далі", - зазначив він.

Українська правда

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
Реклама: