У Литвина перекрутили слова президента ПАРЄ?

Четвер, 29 квітня 2010, 11:23
 

Президент ПАРЄ Мевлут Чавушоглу не засуджував дії опозиції в українському парламенті.

Як повідомив член української делегації у ПАРЄ, депутат від БЮТ Сергій Соболєв, про це сам президент Асамблеї заявив представникам української опозиції у ПАРЄ під час зустрічі 28 квітня.

"Нам дуже приємно, що президент ПАРЄ спростував ту інформацію, яка почала розповсюджуватися від прес-служби спікера про те, що нібито він засудив дії опозиції", - сказав Соболєв.

"Ми довели, що сталося у парламенті, і він чітко сказав, що ніколи не втручається у внутрішні справи парламенту. Його питання було виключно питанням його ставлення до спікера парламенту, але в жодному разі не засудження опозиції чи більшості, бо це він не має права робити", - розповів депутат.

"Тому мені здається, що всі спекуляції щодо цього повинні бути зняті", - додав Соболєв.

Як повідомлялося, 27 квітня Управління забезпечення міжпарламентських зв`язків Апарату Верховної Ради розповсюдило повідомлення, про те, що мовляв "президент ПАРЄ засудив варварські дії депутатів від опозиції щодо українського парламенту" під час засідання. Чавушоглу висловив солідарність з головою Верховною Ради України і підтримку йому у цій ситуації".

УНІАНpowered by lun.ua