Литвин вбив у зародку ідею Тимошенко з виборами

Четвер, 29 квітня 2010, 12:57

Спікер Володимир Литвин не бачить юридичних підстав для проведення позачергових парламентських виборів.

Про це він сказав журналістам у четвер, повідомляє Обком з посиланням на Українські новини.

"Юридичних підстав немає. Але політичні, моральні, коли люди дивляться на те, що відбувається (у Раді), про це можна говорити. Водночас, повторюю, підстав немає", - сказав Литвин.

Він вважає, що політики можуть дискутувати про доцільність проведення позачергових виборів тільки після зміни виборчої системи і запровадження відкритих списків на парламентських виборах.

Такий діалог, на думку Литвина, може пройти в рамках круглого столу, проведеного в парламенті.

Литвин також розкритикував ініціативу опозиції домогтися позачергових виборів Ради за допомогою масових акцій протесту.

"За допомогою вулиці можна здійснювати лише перевороти, які незабаром називають революціями. Нам потрібна революція в економічній сфері, в освіті, у галузі охорони здоров'я. Політичних революцій нам вистачить на найближчі 100 років", - сказав він.

Водночас спікер підкреслив, що фінансування позачергових виборів Ради може забезпечуватися тільки з державного бюджету, а держбюджет-2010 не передбачає таких витрат.

Він зазначив, що в держбюджеті на поточний рік закладено тільки 40 млн. гривень на проведення позачергових місцевих виборів.

Як відомо, раніше лідер БЮТ Юлія Тимошенко закликала прихильників опозиції прийти під парламент 11 травня і заблокувати його роботу, щоб домогтися дострокових виборів.powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!