У Запоріжжі таки відкриють пам'ятник Сталіну

20 переглядів
Четвер, 29 квітня 2010, 19:44
У Запоріжжі 5 травня відбудеться урочисте відкриття пам'ятника Йосипу Сталіну.

Про це повідомив другий секретар Запорізького обкому Компартії Олександр Зубчевський.

За його словами, пам'ятник буде встановлений перед нещодавно побудованою 3-поверховою будівлею обкому КПУ. Висота споруди - близько 2,5 м, включає постамент і торс Сталіна.

На відкриття пам'ятника комуністи очікують до 2 тисяч осіб. У числі почесних гостей будуть ветерани Великої Вітчизняної війни. Онук Сталіна, Євген Джугашвілі, не зможе бути присутнім у зв'язку зі станом здоров'я, сказав Зубчевський.

Урочиста церемонія відкриття буде включати парад ветеранів збройних сил СРСР і техніки. За словами співрозмовника, все це відбудеться прямо перед будівлею обкому КПУ. Також тут буде працювати польова кухня.

Зубчевський повідомив, що пам'ятник буде знаходитися під охороною: "Цьому сприяють ветерани правоохоронних органів і спецслужб". "При будь-якому посяганні ми будемо захищати нашу власність будь-якими засобами", - сказав він.

Тим часом, міський голова Запоріжжя Євген Карташов повідомив журналістам, що Запорізька міськрада ніякого відношення до пам'ятника не має. Депутати і члени виконкому не давали жодних дозволів та землевідведення.

У той же час він зазначив, що місцева влада з повагою ставляться до думки городян старшого покоління, які хотіли б бачити такий пам'ятник.

Інтерфакс-Україна

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"

powered by lun.ua