Генпрокуратура не знайшла у КС хабарників

Четвер, 8 квітня 2010, 18:55
Генпрокуратурою відмовлено у порушенні кримінальної справи за заявами Юлії Тимошенко стосовно хабарництва у Конституційному Суді.

Про це повідомила прес-служба відомства.

"Генпрокуратурою проведено перевірку за розповсюдженими у ЗМІ заявами Тимошенко та іншими зверненнями стосовно фактів хабарництва у КС з метою прийняття певного рішення у справі щодо формування коаліції у Верховній Раді", - йдеться у повідомленні.

"У ході перевірки Тимошенко надала пояснення у Генпрокуратурі, однак конкретних фактів хабарництва не вказала", - наголосила прес-служба.

"Будь-яких документів про конкретних осіб, які пропонували хабарі, а також суддів КС, які їх отримували, Тимошенко не надано. При цьому від підпису власних пояснень вона відмовилася", - йдеться у повідомленні.

Прес-служба зазначила, що "за результатами дослідчої перевірки факти хабарництва у КС не підтвердились, у зв'язку з чим Генпрокуратурою відмовлено у порушенні кримінальної справи".

"Наразі триває перевірка тверджень щодо втручання в діяльність КС та вчинення тиску на його суддів з метою добитися винесення неправосудного рішення. За її результатами буде прийнято рішення відповідно до закону", - наголосили у Генпрокуратурі.

Українська правдаpowered by lun.ua