Могильов каже, що в МВС призначають не тільки "донецьких"

1 перегляд
Вівторок, 11 травня 2010, 10:00
Міністр внутрішніх справ Анатолій Могильов заперечує, що призначення на керівні посади в МВС відбуваються за регіональним принципом.

Про це він заявив в інтерв'ю газеті "Сегодня", коментуючи кадрові призначення на посади своїх заступників.

"Зами - мої прямі підлеглі, я за них відповідаю і, звісно, повинен бути в них упевнений. Тому команду підбирав сам", - пояснив Могильов.

На запитання, чи не здається йому, що при багатьох призначеннях у МВС сьогодні приходять до влади представники одного регіону, близького до голови відомства, - Донецького, він сказав: "Не здається",

"Якщо брати моїх заступників, то звідти (з Донецької області) лише двоє - Зима (заступник з оперативної роботи) і Фаренник (заступник зі слідства). Обидва - високі професіонали", - сказав Могильов.

"Крім того, Донецький регіон - дуже великий і вкрай складний, у тому числі в криміногенному плані. Я вважаю, що робота в деяких областях просто відпочинок у порівнянні з роботою там. Тому люди звідти мають високий професіоналізм, звичку швидко і точно приймати рішення в складних ситуаціях", - зазначив він.

"Але насправді серед нових призначенців є люди і з західних, і зі східних, і з південних областей, із Криму і т.д. Просто якщо брати за чисельністю населення в регіонах, то, гадаю, призначення адекватні цій кількості", - додав Могильов.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"powered by lun.ua