Партія Литвина скаржиться, що на її офіс на Тернопільщині нападають

0 переглядів
Вівторок, 11 травня 2010, 13:14
Народна партія, лідером якої є Володимир Литвин, заявляє про напади на свої приміщення на Тернопільщині.

Так, у заяві Народної партії сказано, що на офіс її Тернопільської міської організації в ніч із 5 на 6 травня напали невідомі, цеглою було вибито вікна, знищено партійну символіку, прапори та вивіски.

"Нещодавно стався ще один напад на регіональну організацію народників на Тернопільщині", - йдеться в заяві.

"Прояви вандалізму, до яких, вочевидь, вдаються опоненти Народної партії, не можна називати інакше, як спробами політичного терору", - вважає Народна партія.

"Подібне варварство, безумовно, є проявом слабкості наших опонентів. Адже не заявляючи про себе відкрито, все, на що здатні ці люди, - таємно кидатися камінням та тікати від суперечок і відповідальності", - заявляє вона.

"Екстремістські дії проти народників Тернопільщини [...] нав'язують суспільству неадекватну і незаконну модель відстоювання своїх поглядів. Проте ті, хто таким чином намагається дестабілізувати ситуацію в країні і посилити соціальне напруження, нічого не доб'ються", - йдеться також у заяві.

Народники звернулися до Генпрокуратури та Міністерства внутрішніх справ із вимогою розслідувати факти інцидентів із партійними офісами.

У Народній партії переконані, що винних буде виявлено і покарано, і наголошують на важливості "знайти і притягнути до відповідальності не лише сліпих виконавців, а й замовників нападів на тернопільських народників".

"Підбурювачі суспільного безладу мають зрозуміти, що це не залишатиметься безкарним", - заявляє Народна партія.

Вона зазначає, що виступає за "налагодження спокійного і обґрунтованого соціального діалогу" - і її зі шляху не заб'ють "ані провокаційними закидами, ані екстремістськими діями".

"Українська правда"

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"powered by lun.ua