Збір на купівлю комплексу важкого дрону для 48 ОШБ

Лозінському продовжили перебування під вартою

Вівторок, 11 травня 2010, 13:46

Печерський райсуд Києва подовжив колишньому депутату БЮТ Віктору Лозінському перебування в СІЗО до 1 липня поточного року.

Як пише "Дело", таке рішення суд ухвалив за поданням Генпрокуратури від 27 квітня.

Старший слідчий з особливо важливих справ Генпрокуратури вказував на те, що завершити досудове слідство у термін не вдається.

За словами слідчого, обвинувачуваний в убивстві колишній народний депутат, знаходячись на волі і використовуючи зв'язки у правоохоронних органах, перешкоджатиме встановленню істини шляхом тиску на свідків.

Суд, вислухавши всі сторони справи, вирішив продовжити термін перебування Лозінського під вартою.

Серед аргументів продовження враховувалося те, що слідству потрібно провести наступні дії: закінчити ознайомлення обвинувачуваних із матеріалами експертиз, пред'явити Лозінському та іншим обвинувачуваним обвинувачення в остаточній редакції, скласти обвинувачувальний вирок і виконати інші слідчі дії.

Як відомо, 3 березня Печерський райсуд дав дозвіл на арешт Лозінського, після того як останній здався в руки правоохоронних органів.

Колишнього нардепа шукали з літа минулого року, коли він зник після вбивства мешканця Голованівського району Валерія Олійника. Екс-депутат вважається головним підозрюваним у цьому вбивстві.

Крім нього, у справі про вбивство проходять прокурор Голованівського району Євген Горбенко і начальник місцевого райвідділу міліції Михайло Ковальський. Обидва ьули затримані, а потім випущені під підписку про невиїзд.

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
Усі новини...
Реклама: