Збір на купівлю комплексу важкого дрону для 48 ОШБ

Томенко нагадав коаліції, що його долю вирішує опозиція

Вівторок, 11 травня 2010, 13:54
 

Віце-спікер Микола Томенко нагадує, що змінити його на посаді може лише людина, яку визначать спільним рішенням опозиційні фракції.

Про це він сказав на брифінгу у вівторок, коментуючи інформацію про його відставку, яка планувалася на засідання ВР.

"Я дію як заступник голови Верховної Ради, якого на цю посаду рекомендувала опозиція. При всій повазі до коаліції, вона не має права визначати, хто представлятиме опозицію, тому що так дійде до того, що вона буде нам обирати лідера фракції  чи призначати лідера опозиції", - сказав він.

Томенко повідомив про спроби влади "призначити телевізійних або кабінетних лідерів опозиції", також розповів про те, що на засіданні у вівторок дійсно планувалося не лише призначити першого віце-спікера, а й замінити іншого.

"Але в останню хвилину в коаліції, очевидно, зрозуміли, що якщо при всіх обмежених повноваженнях опозиції забрати у неї ще й право визначати, хто буде її представляти в президії, було б вже не абсурдом, а взагалі знущанням над принципами демократії", - зазначив він.

"Тому я переконаний, що заміна в президії ВР можлива, коли опозиційні фракції, а їх на сьогодні є дві, приймуть рішення, що скажімо є інша людина, яка буде гідним чином представляти опозицію в президії. Тільки тоді можлива заміна", - наголосив він.

Українська правда

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування