У Азарова натякають, що восени Тимошенко доведеться тікати

3 перегляди
Вівторок, 11 травня 2010, 17:23

Віце-прем`єр Володимир Сівкович заявляє, що правоохоронні органи до осені завершать розслідування справ за фактами розкрадання бюджетних коштів попередніми урядовцями.

Про це Сівкович заявив, коментуючи вівторкову акцію опозиції біля Верховної Ради, повідомляє УНІАН.

"Нам залишилося не досить довго, аби закінчити усі ці розслідування. Я думаю, що до осені ми це закінчимо. І більшість тих керівників опозиції, які сьогодні стоять біля стін Верховної Ради, будуть думати не про мандат - вони не встигнуть отримати депутатський мандат, а будуть думати, як сховатися чи втекти", - сказав Сівкович.

Віце-прем'єр переконаний, що сьогоднішня опозиція не має права називати себе опозиційною силою.

"Колишній уряд не може бути опозицією тому, що вони зараз роблять димову завісу від правоохоронних органів", - пояснив він.

Зокрема, Сівкович уточнив, що йдеться про зловживання у бюджетній сфері на суму понад 100 млрд. грн.

"42 млрд. грн. - це суми, по яких сьогодні фактично відкриті кримінальні справи. 15 млрд. грн. - це доказана легалізація брудних коштів якраз із бюджетних програм. Це якраз той "відкат" у 15 млрд. грн. від усіх бюджетних програм", - повідомив віце-прем'єр-міністр.

28 квітня прем'єр-міністр Микола Азаров заявив про необхідність притягнення екс-керівника уряду Юлії Тимошенко та інших посадових осіб до кримінальної відповідальності за розкрадання бюджету.

"Дії попереднього уряду завдали державі збитків розміром у 100 млрд. грн., а тому матеріали про виконання бюджету 2009 року повинні розглядатися не лише народними депутатами, а, в першу чергу, правоохоронними органами, і колишня прем'єр-міністр, а також посадові особи мають понести кримінальну відповідальність за це", - сказав Азаров.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"powered by lun.ua