Збір на купівлю комплексу важкого дрону для 48 ОШБ

Литвин не дав опозиції загальмувати "медведєвські" угоди

Середа, 12 травня 2010, 12:09

Спікер Володимир Литвин не дав опозиції провести постанову про передчасність укладання угод, запланованих до підписання під час візиту Дмитра Медведєва.

Про це заявив В'ячеслав Кириленко, який вніс відповідну постанову.

За його словами, після того, як були роздані супроводжувальні документи до майбутніх угод, з яких нічого не було зрозуміло, він спробував внести з голосу постанову про передчасність підписання угод у зв'язку з неповним поясненням їх суті.

"Сьогодні депутатам вже під час обговорення була роздана довідка на трьох сторінках, де було написано про 5 вкрай важливих для України угод по 2 речення про кожну. По змісту цієї довідки незрозуміло абсолютно нічого", - заявив депутат.

"Після цього я, користуючись регламентними правами, вніс з голосу постанову, яка визнавала інформацію недостатньою і неповною, і відповідним чином унеможливлювала підписання угод, по яких парламент і суспільство не мають інформації", - сказав Кириленко.

"На жаль, спікер Литвин, вкотре демонструючи зневагу до регламентних норм, не поставив це питання на голосування. Чим знову суттєво обмежив і зневажив права парламентської опозиції", - наголосив депутат.

Українська правда

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
Усі новини...
Реклама: