Збір на купівлю комплексу важкого дрону для 48 ОШБ

Росію й Україну об’єднають банки та супутник

Середа, 12 травня 2010, 12:18
 

Державні банки України та Росії "Укрексімбанк" та ВТБ підпишуть угоду про міжбанківське співробітництво.

Про це в середу повідомив перший віце-прем'єр Андрій Клюєв.

"Угода спрямована на здійснення довготривалого стратегічного партнерства обох сторін з метою сприяння розвитку експортного потенціалу країн, реалізації міжнародних інвестиційних проектів, взаємодії  на міжнародних фінансових ринках", - сказав він.

За словами Клюєва, укладення угоди дозволить розширити співробітництво на ринку банківських послуг між ВТБ та Укрексімбанком, забезпечити реалізацію власних проектів та спільних проектів в галузі торговельного та проектного фінансування.

Також, за словами Клюєва, під час візиту російського президента буде підписано угоду між урядами Росії та України про співробітництво в галузі використання і розвитку навігаційно-супутникової системи Глонасс.

"Це дозволить об'єднати науково-технічний потенціал країн та вийти на світовий технологічний  рівень в галузі супутникової навігації. В реалізації цього проекту однаково зацікавлені і Україна і Росія", - сказав він.

"Підписання угоди сприятиме прискоренню впровадження сучасних технологій з використанням супутникових систем, створених та адаптованих за участю України", - додав він.

За його словами, основні галузі, де буде використовуватися супутникова навігаційна апаратура - це транспорт, сільське господарство, надро- і землекористування, туризм та інші сфери.

Українська правда

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
Реклама: