Збір на купівлю комплексу важкого дрону для 48 ОШБ

Кремль облизується на український авіапром

Неділя, 16 травня 2010, 20:14

Президент РФ Дмитро Медведєв не виключає створення спільних українсько-російських підприємств в авіаційній сфері.

Про це він заявив в інтерв'ю українським телеканалам, повідомляє прес-служба Кремля.

"У співпраці в сфері авіації у нас непоганий заділ, він носить історичний характер, і наші основні компанії, я маю на увазі "Антонов" і Об'єднану авіабудівну компанію, перебувають у прямому контакті", - сказав президент РФ.

"Зараз розглядається цілий ряд ідей, зокрема, і про продовження співробітництва за окремими моделями, таким, як Ан-140 і Ан-148", - зазначив Медведєв.

"І навіть за однією з них зараз розглядається питання про те, щоб, можливо, почати її збирання на потужностях нашого Об'єднаного авіабудівного холдингу. Те ж саме стосується деяких інших моделей літаків і вертольотів", - заявив він.

"Чи будуть створені спільні підприємства? Я цього не виключаю. Але для цього потрібно остаточно домовитися", - підкреслив Медведєв.

За його словами, виробнича кооперація у сфері авіаційної промисловості є "абсолютно логічною".

"Технологічна основа у нас дуже близька, якщо не сказати однакова, загальні проблеми, тому що пора взагалі літаки малювати не на ватмані і кульмані, а з використанням цифрових технологій", - заявив президент РФ.

Крім того, Медведєв зазначив, що російські компанії могли б брати участь у модернізації низки великих промислових структур в Україні.

"Я вважаю, що ми могли б подумати і про участь російських компаній у модернізації низки великих промислових структур, які дислоковані у вас. І робити це, звичайно, потрібно на взаємовигідній основі", - сказав він.

"У нас дійсно дуже непогана кооперація була. Якщо ми зможемо її відновити, товарообіг точно збільшиться", - вважає Медведєв.

"Ми цілком могли б зрушити наше співробітництво в галузі авіації, в галузі космосу, включаючи засоби зв'язку, наприклад, такі, як ГЛОНАСС. Це цілком цікава спільна сфера. Космічні програми, є програма запусків "Дніпро", - заявив президент РФ.

За його словами, "є цілий набір ідей в енергетичній сфері...але не в сенсі навіть прямої співпраці між "Газпромом" і його українськими партнерами".

Українська правда

"Українська правда" у Threads

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
Реклама: