Збір на купівлю комплексу важкого дрону для 48 ОШБ

Опозиція обіцяє скасувати "харківські домовленості" через КС

Вівторок, 18 травня 2010, 15:52

Опозиція домагатиметься скасування закону про ратифікацію харківських угод між РФ і Україною Конституційним Судом.

Про це заявив на брифінгу у вівторок депутат від фракції НУНС Борис Тарасюк, повідомляє ЛІГАБізнесІнформ.

"Я розробив проект конституційного подання згідно з Конституцією і законом і прошу опозиційний уряд розглянути цей проект. Після того, як він буде схвалений опозиційним урядом, я маю намір розпочати збір підписів і внести конституційне подання про неконституційність закону про ратифікацію угоди щодо Чорноморського флоту РФ" , - сказав Тарасюк.

Депутат також зазначив, що підстав для цього більш ніж достатньо.

"По-перше, президент України перевищив свої повноваження згідно з законом про міжнародні договори, по-друге, була порушена процедура розгляду в сесійній залі, коли голова почав, всупереч роз'ясненню Конституційного Суду, засідання за 211-ти зареєстрованих депутатів. Засідання почалося і рішення приймалися, коли не було кворуму. Ми будемо домагатися оголошення неконституційним закону про ратифікацію", - сказав Тарасюк.

Як відомо, 21 квітня президент України Віктор Янукович і президент Росії Дмитро Медведєв домовилися, що Росія знизить для України ціни на газ на 30%, а за це термін базування Чорноморського флоту РФ у Севастополі буде продовжено на 25 років.

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
Реклама: