Збір на купівлю комплексу важкого дрону для 48 ОШБ

"1+1" отримав нового продюсера, а "креативником" там буде росіянин

Вівторок, 18 травня 2010, 16:50

Віталія Докаленка 18 травня призначено генеральним продюсером "1+1".

Дмитро Веліканов стане креативним продюсером групи, повідомляє прес-служба телеканалу.

Докаленко продовжить обіймати посаду генерального директора телеканалу "CITI", який входить до групи "1+1".

До сфери його відповідальності на позиції генерального продюсера входитиме власне виробництво розважальних проектів для всіх каналів групи.

Веліканов - колишній генеральний продюсер російського телеканалу "РЕН ТВ". Він приєднається до групи "1+1" як креативний продюсер.

Керівництво групи "1+1" очікує, що нові члени команди поліпшать якість розважального контенту, принесуть у виробництво свіжі ідеї.

За словами генерального директора групи Олександра Ткаченка, канали уже визначилися з низкою проектів до осіннього сезону і готові запустити їх у виробництво.

Як відомо, Віталій Докаленко був президентом Національної телекомпанії України, керував телеканалом "ТОНІС", був головним режисером "Нового" каналу. Зараз він обіймає посаду генерального директора телеканалу "СІТІ".

Дмитро Веліканов має досвід роботи на телебаченні на посадах ведучого, режисера та продюсера. До 2004 року він керував продакшном та був першим заступником віце-президента телеканалу "MTV-Росія", потім - генеральним продюсером телеканалу "ДТВ".

З 2008 року обіймав посаду генерального продюсера телеканалу "РЕН ТВ".

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
Реклама: