Мати жертв "педофілів": справу розвалюють при сприянні Медведька

Четвер, 20 травня 2010, 10:16

Олена Полюхович розцінює вихід головного обвинувачуваного у "справі педофілів" Дмитра Полюховича з СІЗО на підписку про невиїзд як "крок до розвалу справи".

Про це мати потерпілих дітей, колишня дружина Дмитра Полюховича заявила в інтерв'ю газеті "Сегодня".  

"У кримінальній справі безліч фальсифікацій, на які я неодноразово вказувала слідчому. Справу розвалюють, з обвинувачуваного ліплять жертву", - зазначила вона.

"Два тижні тому слідчий направив мені документ, де чітко зазначено, що за тяжкий злочин (мій) колишній чоловік повинен знаходитися під арештом. І раптом, бачте, він соціально не небезпечний, добре поводиться", - обурилася Олена Полюхович.

"(Дмитра) Полюховича випустили за особистим наказом Олександра Медведька, про що говорять посвячені в деталі люди. Від "гнучкого" рішення, вважають вони, деякою мірою залежить майбутня кар'єра генпрокурора", - заявила вона.

В оточенні Медведька цю версію коментувати не стали, назвавши "несусвітною брехнею" й заявивши, що рішення змінити Полюховичу запобіжний захід прийняв слідчий Сергій Гарбуза.

В оточенні генпрокурора також стверджують, що Дмитру Полюховичу врахувалися зразкова поведінка та його готовність іти на контакт. Також збіг максимальний термін утримання під вартою.

Але обвинувачення проти батька постраждалих дітей поки що в силі, слідчі заходи тривають.

А ось їхня мати, наполягають у ГПУ, не дозволяє експертам спілкуватися з ними, через що терміни слідства затягуються.

Ці докори Олена Полюхович називає абсурдними. І наводить свої докази провини колишнього чоловіка.

"Я підтверджую наявність флешки, де відображені оргії і сцени насильства над дітьми за участю Дмитра та його друзів. Хоче чи не хоче того слідство, флешка свідчить про їхню причетність до розпусних дій над малолітніми", - каже вона.

"Я намагалася відновити копії різних файлів, здатних зміцнити доказову базу. А слідчий звинуватив мене у спробі підмінити дати створення й реконструкції файлів, хоча відрізнити одне від іншого нескладно", - додає вона.

Мати постраждалих дітей не бачить необхідності в проведенні повторної судмедекспертизи дітей: "Вона призначена через рік після описуваних подій, і я не впевнена, що збереглися сліди насильства, зокрема рубці".

"Процедура дослідження неприємна і принизлива навіть для дорослого. Психіка ж сина і доньки й без того порушена. Першу експертизу проводили 6 фахівців! Є фото і відеозйомка. Тепер ГПУ хоче усе повторити. Це нелюдяно", - наголошує Олена Полюхович.

"Українська правда" в Threads

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування