Збір на купівлю комплексу важкого дрону для 48 ОШБ

Люди Луценка вважають, що Литвину залишилося недовго

Вівторок, 25 травня 2010, 20:30
Перереєстрація партій може бути використана для зняття з виборів "невгодних".

Про це заявив депутат від НУНС (група "Народної самооборони") Олег Новіков коментуючи ініціативу спікера Верховної Ради Володимира Литвина щодо перереєстрації політичних партій.

"На сьогоднішній день в одних руках знаходиться контроль і над судовою гілкою влади, і над виконавчою, і над Мінюстом зокрема, то немає ніяких сумнівів, що Мінюст може піти за принципом не проводити перереєстрацію невгодних партій", - вважає депутат.

"Тим самим знімаючи їх з подальшої участі в яких-небудь виборах - будь то президентські, будь то вибори в місцеві ради", - додав він, повідомляє прес-служба "Народної самооборони".

Як відомо, Литвин, виступаючи за проведення перереєстрації, заявив, що на початку ХХ сторіччя "було партій до сотні, але такої піни, такого шумовиння, як зараз, не було", і додав: "Все це нагадує такий жаргонний вислів: гуляйте воші - завтра баня".

"В принципі, такі заяви Литвину робити не варто було б, тому як президентські вибори показали, що реально "гуляти" йому, як і багато кому іншому, не так вже багато і залишилося", - вважає Новіков.

Депутат зауважив, що Мінюст не має права втручатися в справи політичних партій, якщо вони дотримуються норм законів.

"Якщо всі норми виконуються, то яка перереєстрація може бути? І для чого? Щоб зменшити кількість партій? Починати потрібно, в першу чергу, не з партій, а з економіки. У нас партій менше, ніж банків", - сказав депутат.

"Ні в одній країні світу не відбувається боротьба шляхом ліцензування або перереєстрації партій, навіть якщо це маргінальні партії або партії, що складаються з однієї людини", - додав Новіков.

Українська правда

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування