Збір на купівлю комплексу важкого дрону для 48 ОШБ

В уряді кинулися захищати харківську владу

Вівторок, 25 травня 2010, 21:27
Якщо рішення про вирубку парку в Харкові законне, то до нього треба ставитися з повагою.

Про це заявив міністр з надзвичайних ситуацій Нестор Шуфрич в ефірі Шустер Live.

"Якщо б там будувався житловий масив - я б засумнівався. При всьому моєму доброму ставленні до харківського керівництва...Тоді б у мене виникли сумніви, а чи треба рубати 503 дерева, щоб побудувати там котеджі або багатоповерхові елітні будинки", - сказав він.

"Але коли мова йде про громадський об'єкт - об'їзну дорогу - я не можу категорично говорити, що рада не має рації", - зазначив міністр.

"Якщо є рішення законне, і воно сприяє поліпшенню суспільного життя в місті, то до цього треба ставитися з належною повагою, як до законного рішення", - заявив Шуфрич.

У свою чергу, голова Харківської облорганізації ВО "Батьківщина" Арсен Аваков заявив: "У Харкові ми бачимо вкрай сумнівне з точки зору доцільності рішення "транспортної проблеми".

"З високою ймовірністю мова йде не стільки про прокладання дороги і обіцяного "розвантаження" центру міста, скільки про розвиток території навколо цієї нової дороги", - сказав він.

"Я б сказав, що виникає підозра, що найближчим часом ця ділянка парку стане недоступним для харків'ян і перетвориться на чергову приватну забудову", - зазначив Аваков.

Українська правда

"Українська правда" у Threads

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
Реклама: