Харківський парк захищають альпіністи на деревах

Середа, 26 травня 2010, 14:32
У Харкові сьомий день поспіль тривають протести громадян проти вирубки дерев у міському парку відпочинку ім. Горького.

Протести розпочалися після того, як 19 травня міський виконком дав дозвіл на знесення 500 дерев у парку з метою пробити в ньому дорогу, яка б дозволила вирішити транспортну проблему в цьому районі міста, повідомляє УНІАН.

Станом на середу на місці вирубки встановлено до 10 наметів, там чергують декілька десятків активістів, серед них і альпіністи, які піднялися на дерева, аби зверху протидіяти їхній вирубці.

Активісти заявляють, що це рекреаційна зона, де ростуть 100-річні дуби, клени, липи, ялини, які разом із масивом прилеглого Лісопарку є "легенями Харкова", і знищення зеленої зони не відповідає інтересам громади і завдасть непоправної шкоди природі.

Напередодні на місці вирубки відбулося кілька зіткнень учасників акції з правоохоронцями, і тепер громадяни звинувачують міліцію "у потуранні владі", яка, як вони заявляють, "незаконно нищить парк".

За словами глави громадської організації "Ми - харків'яни" Юрія Кальченка, активісти мають намір "стояти до останнього", аж поки "вирубка не буде припинена".

У повідомленні зазначається, що активісти намагаються не допустити викорчовування пеньків зрубаних дерев, оскільки вважають, що вже повалено близько 700 дерев, і ті, хто це робить, прагнуть "замести сліди".

 

 

 

 

 

 

Усі фото з форуму "Української правди"powered by lun.ua