Завод Бойка продали за 240 мільйонів

Понеділок, 31 травня 2010, 14:45

Маріупольський металургійний комбінат імені Ілліча був проданий за 240 мільйонів гривень при фактичній оцінній вартості підприємства більш двох мільярдів доларів.

Такі суми назвав у понеділок на прес-конференції в Донецьку голова Донецької облдержадміністрації Анатолій Близнюк, повідомляє Острів.

Губернатор підкреслив, що відповідно до українського законодавства, органи державного управління і, зокрема, місцевого самоврядування, не мають права втручатися в господарську діяльність будь-якого підприємства.

При цьому він назвав неординарною сформовану ситуацію і відзначив, що "під ударом" виявилися інтереси більш 50 тисяч осіб, що залежать від ММК ім. Ілліча.

"Керівництво комбінату ухвалило рішення про те, щоб доручити якісь дії брокерові. Брокер міг бути сумлінним, міг бути беєпрєдєльщиком. У даному випадку, швидше за все, він бєспрєдєльщик. Але я його не можу обвинувачувати! Ніхто не може бути обвинувачений, поки немає рішення суду щодо цього. Але угода проведена за 240 з чимось мільйонів гривень при фактичній оцінній вартості мільярдів два доларів", - сказав губернатор.

Він також сказав про те, що на сьогоднішній день ніхто не скаже, коли саме здійснювалася угода.

"Але факт є факт... Треба розібратися, якщо там є склад злочину, то Генеральна прокуратура повинна відкрити кримінальну справу й у рамках кримінальної справи розбиратися з власниками, із брокером і з реєстратором, якщо є там якісь проблеми. Просто огульно когось зараз у цій ситуації обвинувачувати не можна", - сказав Близнюк.

Він відзначив, що в понеділок голова правління - генеральний директор ММК ім. Ілліча Володимир Бойко проводить зустрічі в Кабінеті міністрів і Адміністрації президента.

"На сьогоднішній день реєстратор згідно з оформленими документами ухвалив рішення про заміну керівника "Ілліч-Сталі"", - повідомив Близнюк.

Нагадаємо, на прес-конференції в Маріуполі генеральний директор ММК імені Ілліча Володимир Бойко повідомив що 26 травня "на рахунок ЗАТ "Ілліч-Сталь" від чотирьох компаній через ВТБ раптом прийшли 239 мільйонів".

"На що розраховували відправники, перерахувавши гроші через рік після нібито здійсненої угоди, і в розмірі, непорівнянному з оцінкою власності ЗАТ "Ілліч-Сталь", - риторично запитував Бойко.powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!