Збір на купівлю комплексу важкого дрону для 48 ОШБ

Останній судовий оплот Тимошенко проти реформи Януковича

Понеділок, 31 травня 2010, 16:08

Голова Верховного Суду Василь Онопенко закликає учасників засідання робочої групи з питань судової реформи під головування президента не займатися "одобрямсом".

Про це Онопенко заявив у своєму виступі під час цього засідання, що проходить в адміністрації президента, інформує УНІАН.

Голова ВСУ, зокрема, піддав критиці запропоновані у проекті закону про судоустрій і статус суддів, який має лягти в основу судової реформи, деякі положення.

Так, Онопенко назвав невідповідною Конституції пропозицію утворити ще один вищий спеціалізований суд для розгляду цивільних і кримінальних справ як касаційну інстанцію.

"Немає країн, де є суцільна спеціалізація (судів для розгляду окремих видів справ). Спеціалізація, і тут вчені сидять, це виняток із загального правила", - заявив Онопенко.

На його думку, за такої ініціативи судової реформи, всупереч Конституції, в Україні не залишиться загальних судів.

Онопенко також назвав неконституційним запропонований в законопроекті порядок призначення суддів на адміністративні посади.

"Щоб не одобрямс тут був, а ми несли спільну відповідальність", - зауважив Онопенко з огляду на те, що більшість виступів учасників засідання були схвальні відносно запропонованої концепції реформи судової системи.

Як відомо,  Верховний Суд внеслідок реформи Януковича втратить частину своїх повноважень.

Українська правда

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
Усі новини...
Реклама: