На Банковій кажуть, що гроші МВФ можуть просто "проїсти"

Четвер, 10 червня 2010, 23:31
Кошти МВФ можуть бути використані на фінансування дефіциту держбюджету України.

Про це заявила перший заступник глави адміністрації президента Ірина Акімова, повідомляє ЛІГАБізнесІнформ.

"Це питання (про направлення коштів МВФ на покриття дефіциту бюджету), перш за все, повинен висвітлювати міністр фінансів і Микола Янович (Азаров)", - зазначила вона.

Акімова уточнила, що "у разі якщо знайдуться внутрішні засоби, адже є і можливість внутрішньої позики, які будуть вирішувати ці проблеми, і ми зможемо обійтися без зовнішніх - чудово".

"Якщо ні, то тоді буде стояти питання, щоб використовувати ці зовнішні кошти", - додала вона.

За словами Акімової, незважаючи на тривалий процес переговорів, "питання про припинення співпраці не стоїть".

"Зараз звучать припущення, що, напевно, ми кредит не отримаємо. Я з цим абсолютно не згодна. Переговори йдуть, і вирішуються, дискутуються важливі питання", - підкреслила перший заступник глави адміністрації.

Вона зазначила, що МВФ зараз сам перебуває в складній ситуації, враховуючи фінансову обстановку в світі, і виходячи з цього, ставить жорсткіші вимоги.

"Він діє більш акуратно, але це не означає, що є якісь конкретні рішення з приводу відмови", - сказала Акімова.

"Переговори не закінчилися, тому обговорювати їх зараз було б некоректно. Такого роду переговори завжди є операційними, вони ніколи не обговорюються", - заявила вона.

Як відомо, під час зустрічі з представниками МВФ, президент Віктор Янукович пообіцяв, що у разі надання фондом коштів вони не будуть використані на покриття дефіциту держбюджету.powered by lun.ua