Партія Ющенка може замінити Симоненка в союзі з Януковичем

Вівторок, 15 червня 2010, 11:08
 

Партія "Наша Україна" може замінити Компартію в коаліції.

Таку думку висловив глава київської міської парторганізації "Наша Україна" Юрій Єхануров в інтерв'ю "Газете по-Киевски".

"Якщо удасться домовитися усередині фракції НУ-НС про поновлення реальної роботи, то восени можна порушувати питання про входження в коаліцію і виведення звідти комуністів",  - заявив він.

Він також вважає помилкою, що комуністи були допущені до влади.

"Ми (Наша Україна) не знайшли потрібних гасел і програм, що були б цікаві всій Україні. Через це, узагалі ж, і потерпіли поразку на виборах: як президентських, так і парламентських", - сказав він.

"У нас було багато популістських гасел: замість об'єднання "НУ" з Партією регіонів у рамках коаліції з подальшим формуванням уряду, ми допустили комуністів до влади. І те, що вони зараз у керма, - пряма провина "НУ", - вважає Єхануров.

Він також заявив, що під час виборів мера Києва, Наша Україна не буде підтримувати Черновецкого. "А з ким будемо об'єднуватися - питання інше", - сказав він.

Відповідаючи на питання, як часто він зустрічається з главою партії, екс-президентом Віктором Ющенком, Єхануров сказав: "Десь раз на два тижні. В основному обговорюємо питання, пов'язані з партією "Наша Україна".