Медведько не дає Парубію і Гримчаку розслабитися

Четвер, 17 червня 2010, 13:57
 

Генеральна прокуратура вирішить долю подання про позбавлення недоторканності депутатів Юрія Гримчака й Андрія Парубія.

"14 червня подання повернулося в Генпрокуратуру", - сказав генеральний прокурор Олександр Медведько на прес-конференції в четвер у Києві.

"Ми організували доопраюцвання і будемо приймати рішення", - додав він.

Крім того, було відзначено, що заява народного депутата Олеся Донія (НУ-НС) про одержання тілесних ушкоджень у парламенті знаходиться в прокуратурі Києва.

За словами Медведька, столична прокуратура неодноразово запрошувала Донія. "Але, на жаль, він не з'явився в органи прокуратури для виконання слідчих дій", - сказав генпрокурор.

Як повідомлялося, Генпрокуратура направила подання про зняття депутатської недоторканності з двох депутатів фракції НУ-НС у зв'язку з їх участю в бійках і бійках під час засідання Верховної Ради 27 квітня, коли парламент ратифікував угоду про продовження перебування ЧФ РФ на території України.

28 квітня була порушена кримінальна справа за фактом хуліганства, зробленого групою окремих депутатів 27 квітня в сесійній залі Верховної Ради під час пленарного засідання.

14 травня прокуратура Києва порушила справу щодо народних депутатів Юрія Гримчака й Андрія Парубія за фактом незаконного впливу на голову Верховної Ради і народних депутатів з метою перешкоджання виконанню ними службових обов'язків, зробленого за попередньою змовою групою осіб.

Парламентарії оскаржили постанову про порушення проти них кримінальних справ. Рішення суду по їхніх позовах ще немає.

Інтерфаксpowered by lun.ua