Тимошенко почула в словах Азарова повернення до "радянщини"

Середа, 23 червня 2010, 18:45
Цитування прем'єром Миколою Азаровим вислову Йосипа Сталіна є ознакою повернення до радянської політичної риторики.

Про це заявила лідер БЮТ Юлія Тимошенко на прес-конференції в Миколаєві, повідомляє її офіційний сайт.

"Ви знаєте, що сто днів свого перебування на прем'єрській посаді Азаров завершив цитатою "Жить стало лучше, жить стало веселее". Я думаю, що цю цитату дуже добре всі пам'ятають зі сталінських часів", - зазначила вона.

"І це не тільки по стилю, а й по духу йде відкат від нормального розвитку країни", - заявила Тимошенко

Зокрема, вона наголосила, що тиск на засоби масової інформації призводить до повернення радянських методів пропаганди.

"Коли немає свободи слова, то це є поверненням до радянщини, коли відбувалося те, що країну просто зіштовхували в економічну і політичну прірву, а всі канали телебачення і газети говорили про те, що це - найкращий розвиток подій і те, що сьогодні є щастям для народу", - сказала вона.

Крім того, Тимошенко висловила своє здивування тим, що президент Віктор Янукович не обізнаний щодо країн, які входять до складу Європейського союзу.

"Я ніяк не могла зрозуміти повідомлення Януковича про те, що безвізовий режим буде вже до кінця року", - зазначила вона.

"Він мав на увазі, що в Ізраїлі безвізовий режим буде встановлений, і він сказав, що бачить, що безвізовий режим в Ізраїлі - це перші кроки до скасування візового режиму з ЄС", - сказала Тимошенко.

"Я хочу сказати, що людина навіть не розуміє, що Ізраїль - це не ЄС", - додала вона.

Тимошенко переконана, що глава держави не має права на такі помилки, оскільки подібні "ляпи" є прямою ознакою його непрофесіоналізму, йдеться у повідомленні.

Українська правдаpowered by lun.ua