"Регіони" сподіваються взяти під контроль місцеву владу - експерт

Середа, 23 червня 2010, 19:27
Кандидати в мера Одеси на майбутніх місцевих виборах боротимуться за право стати єдиним кандидатом від Партії регіонів.

Таку думку озвучив директор Київського інституту проблем управління імені Горшеніна Володимир Фесенко, повідомляє УНІАН.

За його словами, перебування при владі Едуарда Гурвіца - опозиційного до правлячої партії - не влаштовує нинішній уряд.

"Тому вибір кандидатів на посаду мера Одеси проводитиметься дуже ретельно і, скоріш за все, не в Південній Пальмірі, а в Києві", - зазначив політолог.

"Діюча влада сподівається взяти під контроль ті території, які на сьогоднішній день не контролюють на достатньому рівні. А також зменшити вплив опозиції та регіональних еліт на місцях. Саме на це спрямована зміна виборчого законодавства", - заявив Фесенко.

Також експерт зазначив, що складність вибору кандидата від Партії регіонів пов`язана з необхідністю запровадження непопулярних заходів напередодні місцевих виборів.

"Нас очікує чергова хвиля підвищення комунальних тарифів. Схоже на те, що відповідальність за це Київ має намір покласти на місцеву владу. І це теж суперечності, які доведеться вирішувати як діючим мерам, так і майбутнім кандидатам на ці посади", - вважає Фесенко.

Серед чинників, здатних дати шанси на успіх на місцевих виборах діючому мерові міста Гурвіцу, політолог назвав внутрішню конкуренцію в таборі "біло-синіх".powered by lun.ua