Янукович вирішив, що митник - друг туриста

П'ятниця, 25 червня 2010, 12:40
Президент Віктор Янукович називає актуальним підвищення вимогливості до особового складу митної служби.

Про це він заявив у своєму виступу з нагоди професійного свята Держмитслужби у п'ятницю в Києві.

"Домінантою в діяльності митної служби має стати налагодження партнерських відносин з громадянами, які перетинають державний кордон. Митник повинен бути другом і помічником туристів", - сказав глава держави.

При цьому, Янукович підкреслив, що виконання таких завдань неможливо без висококваліфікованих кадрів, разом з тим зазначивши, що якраз саме цього в багатьох випадках не вистачає.

"Люди справедливо скаржаться на невиправдане, нерідко упереджене і брутальне ставлення працівників при здійсненні митної формальності", - підкреслив він.

Глава держави також зазначив, що підтримує практику звільнення тих державних службовців, які "заплямували честь мундира".

Крім того, Янукович наголошує на необхідності гармонізації митного законодавства України та ЄС.

"Україна підписала угоду про створення зони вільної торгівлі з Європейською асоціацією вільної торгівлі. Після цього аналогічні торговельні режими ми плануємо запровадити з Росією та іншими нашими сусідами і партнерами", - пояснив він.

"Відповідно, перед митною службою виникнуть нові завдання щодо імплементації цих домовленостей. Необхідно остаточно гармонізувати законодавство і стандарти відповідно до вимог Європейського союзу", - зазначив глава держави.

Інтерфакс-Українаpowered by lun.ua