Хіларі Клінтон зустрінеться з Тимошенко і медіа

Середа, 30 червня 2010, 21:06
Держсекретар США Хіларі Клінтон в ході свого візиту до України зустрінеться з владою, опозицією і представниками медіа.

Про це заявив помічник держсекретаря у справах Європи і Євразії Філіп Гордон, повідомляє сайт Держдепартаменту США.

За словами дипломата, в першу чергу під час зустрічі планується обговорити питання стратегічного партнерства між США і Україною.

Зокрема, Клінтон ознайомиться з ходом виконання робіт в рамках виконання Україною рішення про виведення з країни залишків високозбагачуваного урану.

Як відомо, під час візиту до США президент Віктор Янукович оголосив про рішення України позбутися усіх запасів високозбагаченого урану до проведення наступного саміту з ядерної безпеки.

Держсекретар США зустрінеться з Януковичем, міністром закордонних справ Костянтином Грищенко і візьме участь у другому засіданні американо-української комісії зі стратегічного партнерства.

"Ми маємо широкі відносини з Україною і сподіваємося, що вони будуть обговорювати економічні і енергетичні питання, співробітництво в галузі оборони, розвитку демократії, поряд з іншими темами", - зазначив Гордон.

Клінтон також проведе зустріч з екс-прем'єром Юлією Тимошенко, лідерами в сфері медіа, представниками громадянських об'єднань, а також виступить в Київському політехнічному університеті.

Як відомо, держсекретар США відвідає Україну з офіційним візитом 2-3 липня.

Українська правда