Єфремов про кадрові ротації: Перехід на іншу роботу - це не відставка

Вівторок, 13 липня 2010, 15:17

Нові відставки в уряді не виключені, але вони будуть стосуватися лише тих чиновників, які не справляються зі своєю роботою.

Про це сказав лідер фракції Партії регіонів Олександр Єфремов в інтерв'ю газеті "День", коментуючи звільнення Нестора Шуфрича з посади голови МНС та інші ймовірні відставки.

"Знаєте, ми повинні відрізняти відставки і перехід людей на іншу роботу", - сказав Єфремов.

"Є рішення президента щодо скорочення державного апарату. Якщо реалізація цих завдань веде, наприклад, до скорочення посади певного віце-прем'єра, то, вважаю, це впорядкування діяльності виконавських органів", - зазначив він.

"Якщо ж ми переводимо когось із співробітників, у тому числі й міністрів, на роботу в іншу сферу, де він може принести більше користі, це теж не відставка, а перехід на іншу роботу. Тому не варто робити різких оцінок", - наголосив лідер фракції "регіоналів".

За його словами, "не було помилок при призначенні в уряд".

"Відбувається планомірна кадрова робота, і вона проводитиметься найближчим часом. Хоча і від відставок ми не застраховані", - сказав Єфремов.

Водночас, він нагадав, що уряд - коаліційний, тож "у рамках коаліційного уряду представники інших політичних сил делегують свої кадри у виконавчу владу, і залежно від рівня підготовки цих кадрів ухвалюватимуться відповідні рішення".

"Якщо керівники будь-якого рівня справлятимуться зі своєю роботою - значить, звичайно, вони працюватимуть й надалі на цій посаді. Якщо той або інший керівник не справлятиметься зі своєю роботою, то на його місце прийдуть інші - підготовленіші. І це абсолютно нормальний підхід у будь-якій державі", - запевнив Єфремов.



powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!